Search
Close this search box.

Новий супермаркет SPAR відкрився у Києві

У Києві на вулиці Тираспольській, 52 відкрився новий супермаркет SPAR EXPRESS. Він розташований у сучасному житловому комплексі та має широкий асортимент товарів.

Новий супермаркет у столиці має площу 98 квадратних метрів. Для гостей працює одна каса.  У супермаркеті представлений широкий асортимент товарів: продукти харчування, напої, засоби гігієни, товари для дому. Також тут можна випити кави  та перекусити у зоні Food to go. Також у супермаркеті є власна запашна випічка.

Традиційно, у новому сі SPAR чимало товарів власної торговельної марки та власного імпорту. Це якісні продукти за доступною ціною.

Окрім того, на полицях чимало товарів місцевих виробників.

Новий магазин у Києві відкрив партнер-франчайзі.

Частка мистецтва, яку можна носити з собою: у Музеї Корсаків відкрили сувенірну крамницю

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку відкрили сувенірну арткрамницю Art&Gifts. 

Відкриття приурочили до Дня Незалежності України та п’ятої річниці створення Музею. На заході 24 серпня побував й кореспондент Район.Луцьк.

У святковий день до Музею на відкриття крамниці прийшло багато людей, серед них генеральний директор інвестиційної групи VolWest Group Roman Korsak, виконавчий директор VolWest Group Петро Кульпач, директорка арткрамниці Art& Gifts Юлія Зубко, керівник онлайн-крамниці Сергій Парфенюк, співробітники Музею Корсаків, митці та мисткині, які представляють свої роботи в Музеї та багато інших.  

Відтепер лучани та гості міста матимуть унікальну можливість придбати товари з принтами картин видатних українських художниць та художників, що представлені у Музеї. Це не просто товари — це частка мистецтва, яку можна взяти з собою та носити у своєму серці й повсякденному житті.

«Обираючи товари від нас, ви підтримуєте українське мистецтво та сприяєте його популяризації», – кажуть у Музеї.

Що чекає на гостей у сувенірній крамниці МСУМК:

  • текстильні вироби з мистецькими мотивами: одяг, сумки, шарфи та хустини, рушники – все, що допоможе виразити свою любов до мистецтва;
  • предмети побуту з унікальним дизайном: чашки, годинники, блокноти, подушки – чудовий спосіб зробити своє оточення яскравішим;
  • картини та репліки;
  • книги, листівки та багато інших унікальних речей.

Як зазначають працівники крамниці, кожен принт створено з дбайливістю та повагою до оригінальної творчості художників.

Пані Лариса прийшла на відкриття крамниці з бажанням подивитись асортимент та придбати для себе якусь цікавинку.

«Я часто буваю в Музеї Корсаків, ходжу на різні заходи, що проходять тут. А сьогодні вирішила відвідити крамничку, ось побачила гарну хустинку з репродукцією картини. Крамниця має багатий та цікавий асортимент. Тепер і туристи точно матимуть де купити сувеніри з Луцька. Бажаю працівникам наснаги та багато вдячних відвідувачів», – розповіла пані Лариса.

То ж кожний охочий може відвідати арткрамницю за адресою: місто Луцьк, вулиця Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті» (Музей сучасного українського мистецтва Корсаків) та придбати для себе сувеніри, що сподобались.

Джерело: Район. Луцьк https://lutsk.rayon.in.ua/news/627956-chastka-mistetstva-yaku-mozhna-nositi-z-soboyu-u-muzei-korsakiv-vidkrili-suvenirnu-kramnitsyu

« of 2 »

До Дня Незалежності в Україні відкриють найбільшу художню виставку 2023 року

На День Незалежності в Україні відкриють масштабну мистецьку виставку, в якій беруть участь 300 українських художників. У рамках цього проєкту представлять понад 500 арт-об’єктів. Відкриття відбудеться 24 серпня о 18:00 в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку, який якраз відзначатиме 5 років із дня заснування. 

Кураторами виставки є фундатор музею Віктор Корсак та провідний фахівець з наукової і виставкової діяльності МСУМК Олесь Томах. Роботи для участі в проєкті відібрали за результатами всеукраїнського опен-колу. Він тривав з 23 березня по 1 травня 2023 року.

Прагнення зрозуміти всесвіт та себе в ньому є головним каталізатором розвитку. Щоб верифікувати цю гіпотезу та зробити ще один крок вперед у майбутнє, музей започаткував арт-проєкт “Космогонія сенсів”.

Під час війни та боротьби за незалежність відчуття єдності, культурної ідентичності та мистецької сили стають особливо важливими для будь-якої нації. Коли кожен день є випробуванням для національного духу, виставка “Космогонія сенсів” — це прояв творчого єднання українських митців, їхня рефлексія на події сьогодення, пошук нових значень. 

“Космогонія сенсів” є частиною мистецького проєкту “Космогонія”, що триває з листопада 2022 року і передбачає створення художником Петром Антипом найбільшої картини у світі площею 2000 квадратних метрів. Це живописне полотно-рекордсмен складатиметься з 8 частин: “Початок”, “Створення землі”, “Створення природи”, “Створення людини”, “Створення суспільства”, “Створення культури”, “Створення ноосфери” та “Майбутнє”. Кожна частина містить різні міфи, легенди, наукові теорії, символи, знаки та написи різних націй та народів. Кілька сотень фрагментів, кожен з яких є окремою повноцінною картиною, наче пазл, складаються у переосмислення історії та розвитку Всесвіту. 

Наука космогонія вивчає походження й розвиток небесних тіл та їхніх систем. Тобто, це своєрідний цикл питань: “Звідки ми з’явилися?”, “Для чого це все?”, “Для чого ми є, і що з цим всім буде?”. Проєкт “Космогонія” дає відповіді на ці питання, але разом із тим стимулює глядача розпочати свій власний пошук істин.

Виставка “Космогонія сенсів” об’єднала українських митців з різних куточків нашої країни та навіть з-за кордону. На виставці відвідувачі побачать роботи художників-сучасників із усіх регіонів України, зокрема з Бучі, Ірпеня, Горлівки, Сімферополя та Севастополя. Серед робіт – живопис, графіка, інсталяція та перфоманс.

Понад 500 арт-об’єктів цієї виставки розділять за символічним наповненням на “Воду”, “Вогонь”, “Землю”, “Повітря” та “Ефір (простір)” — 5 фундаментальних стихій світобудови. Саме ці первинні елементи світоустрію стали базовим матеріалом для будівництва космосу, що відображено в міфологіях індоєвропейців, Китаю, індіанців Північної Америки, ведійської міфології, міфології Скандинавії і навіть Давньої Греції. 

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків знаходиться в м. Луцьку за адресою: вул. Карбишева, 1, КРЦ “Адреналін Сіті”.

У Луцьку в Музеї Корсаків відкриють арт-проєкт “Вектори українського фігуративу”

У п’ятницю, 18 серпня, о 18:00 в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться відкриття виставки “Вектори українського фігуративу”.

Виставка українського фігуративного мистецтва – тобто предметно-зображального, де предмет навколишньої дійсності як матеріал образного втілення на полотні, в кордонах графічного аркуша, скульптурного об’єму стає для художника певною моделлю метафоричного зображення – відкриває глядачу багатовекторність художньої свідомості сучасного митця, демонструючи ту “вольову грань національного і регіонального постеклектизму”, за якою відкривається широке коло творчих прозрінь та відкриттів, лише умовно вкладених в беззаперечне визначення стильових напрямків і течій. “Фігуративізм українського контемпорарі арту став найжиттєздатнішою лінією сучасного мистецтва, причому уповні об’єднавши у своїй практиці усі відомі європейські мистецькі рухи. Ідеться про імпресіонізм, постімпресіонізм, символізм, експресіонізм, реалізм, гіперреалізм, сюрреалізм, наївне мистецтво, неопримітивізм, метафізичний живопис і графіку, трансавангард, неопластику неомодерну, навіть про кібернетичне мистецтво і репліки ар-деко. Звісно, усі вказані течії представлено на виставці крізь оптику авторського суб’єктивізму – мистця, куратора, критика, глядача”, – кажуть в Музеї Корсаків.

У практиці останніх десятиліть формізм українського фігуративу представлений творами різних мистецьких шкіл України: київської (Анатолій Криволап, Олег Тістол, Олександр Дубовик та ін.), львівської (Любомир Медвідь, Мирослав Ягода, Влодко Кауфман та ін.), харківської (Вадим Петров, Ніна Мурашкіна, Олександр Сердюк та ін.), представників мистецького середовища Луцька (Микола та Наталя Кумановські), Одеси (Валерій Басанець), Закарпаття (Руслан Тремба, Віктор Мельничук) та ін.

Побачити мистецький проєкт “Вектори українського фігуративу” лучани та гості міста зможуть в Музеї Корсаків за адресою: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті».

Вхід на відкриття виставки вільний.

Запрошуємо!

ІНІЦІАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ