Search
Close this search box.

Sergey Budnik

Director of West Development Group

Свіжі продукти, фаст-фуд і власна випічка: у Луцьку відкрили ще один магазин «SPAR»

У день відкриття магазину «SPAR» для жителів Луцька влаштували яскраве свято. У суботу, 30 березня, для лучан провели конкурси із грошовими та солодкими призами.

Відбулось дійство за адресою вулиця Соборності, 6. Тепер тут знаходиться комфортний магазин «SPAR», де можна купити продукти та з’їсти щось смачненьке.

Впродовж дня для дітей та дорослих тривала розважальна програма. Маленьким гостям свята пропонували взяти участь у активних іграх і отримати солодкий приз.

Головна подія дня відбулась о 17:00 – оголошення результатів розіграшу подарункових сертифікатів. Впродовж останнього тижня покупці мали нагоду придбати товару більше, ніж на 100 гривень та залишити свій чек для розіграшу. На переможців очікували грошові призи. Учасники мали шанс отримати 1 тисячу 111 гривень, 555 гривень, 333 гривні чи 111 гривень. Такі суми щасливчикам нарахують на бонусну картку «SPAR».

Керуюча магазином Ірина Степанова розповідає, що в працівники магазину роблять усе, аби покупці лишалися задоволеними. З її слів, кожні два тижні магазин випускає листівку з інформацією про знижки. В магазині цікаві пропозиції виділені особливими цінниками – стоперами.

«Ми стараємось, щоб у нас завжди був свіжий, якісний, доступний продукт для нашого покупця. В нас також є власна пекарня і почав працювати відділ фаст-фуду, у якому дуже смачна кава. Там є і столики, тому кожен може зайти і смачно поїсти», – запевняє Ірина Степанова.

« of 2 »

У Музеї Корсаків презентували виставку «Герметичне коло Карла Звіринського»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулося відкриття виставки «Герметичне коло Карла Звіринського».

Виставковий проект, з яким лучани та гості міста познайомились 29 березня, відбувається в рамках дослідницької платформи «Генеза».

Карло Звіринський – один з головних представників високого модернізму в українському мистецтві 1950-1980-х років.

Окрім картин самого художника, в діючій експозиції представлені ранні твори його учнів 1960-х років: Романа Петрука, Олега Мінька, Богдана Сойки, Зеновія Флінти, Андрія Бокотея, Лесі Цегельської та інших. Вони відкриють глядачам знакове явище в українському мистецтві другої половини ХХ ст., яке опирається на європейські художні цінності.

Як зазначає куратор проекту, кандидат мистецтвознавства Богдан Мисюга, Звіринський та його учні, всупереч тодішнім канонам, ілюструють не ілюзорну картину радянської дійсності, а екзистенційний бунт, світоглядне заглиблення в духовні сфери, філософську реакцію на становище людини у суспільстві.

Познайомитись ближче з творами митців «Підпільної академії К. Звіринського» можна буде до 2 червня у приміщенні МСУМК.

Фото: Аліна ХОЛБАН

« of 2 »

ІНІЦІАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ