Search
Close this search box.

Вітаємо Віктора Корсака з почесною відзнакою!

Міжнародний благодійний фонд “Ліга українських меценатів” присудив доктору економічних наук, Голові Ради директорів VolWest Group Віктору Корсаку премію  ім. Євгена Чикаленка.

Премія імені великого добротворця і громадсько-культурного діяча Євгена Чикаленка присуджується людям благородної ідеї і високого чину. Саме  Євгену Чикаленку належить крилата фраза про те, що легко любити Україну до глибини свого серця, але важче любити її до глибини своєї кишені.

Сьогодні Віктор Корсак разом зі своєю родиною є фундаторами унікального Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, а також засновниками літературної премії імені Івана Корсака.

Кандидатура Віктора Корсака була прийнята одноголосно членами Ліги українських меценатів. 

Щиро вітаємо Віктора Івановича із заслуженою почесною премією, Бажаємо міцного здоров’я, ентузіазму і натхненння на нові звершення  у розвитку української культури, мистецтва та Української держави!

У Музеї Корсаків – відкриття виставки “Живописний заповідник. Версія 2018”.

15 листопада у МСУМК відкривається виставка культового для українського сучасного мистецтва художнього об’єднання «Живописний заповідник» Версія 2018.

Його основні учасники — Тіберій Сільваші, Олександр Животков, Марко Гейко, Анатолій Криволап і Микола Кривенко.

«Живописний заповідник» сформувався в 1991 році, проте базові ідеї об’єднання з’явилися на седнівських пленерах ще в кінці 1980-х. Основною їхньою програмою був «Неоформалізм», де картина підноситься авторами не як вікно в світ, а як площина, покрита шаром фарби. Головним завданням художників було дослідження кольору, фактури і форми в просторі.

Живописна поверхня творів Анатолія Криволапа і Тіберія Сільваші, Марка Гейка, Микола Кривенка або Олександра Животкова наділена особливим магнетизмом. Вона спроможна ввести у стан естетичного трансу від споглядання та співпереживання з авторами глибоких сентенцій, що пов’язані із тематикою вічною та, повсякчас, актуальною: людина і світ, добро і зло, божественна стихія краси й гармонії.

Виставка творів художників «Живописного заповідника» у форматі 2018 року не тільки познайомить із творчістю кожного учасника цього товариства, а й надасть можливість глядачеві розширити діапазон свого бачення та розуміння сучасного українського мистецтва.

На відкритті будуть присутні Тіберій Сільваші та Анатолій Криволап.

Вхід вільний!

Запрошуємо!

Третій у Луцьку WEST iMARKETING FORUM 2018 розкрив секрети онлайн маркетингу

11 різнопланових експертів з різних напрямків digital-маркетингу виступали у Луцьку 9 листопада.
В кінозалі приміщення Адреналін Сіті відбувся WEST iMARKETING FORUM, який уже третій рік поспіль організовує Бізнес академія практичного менеджменту РМВА .

На бізнес-форумі у кінозалі «Адреналін Сіті» зібралася понад сотня учасників: директори, спеціалісти з маркетингу, працівники інтернет-магазинів, всім було цікаво дізнатися як розвивати свій бізнес шляхом поширення його в мережі Інтернет.

Зокрема основний блок інформації був присвячений комунікації в соціальних мережах, контент-маркетингу, стратегії, аналітиці, інструментам привернення/повернення аудиторії, відео-рекламі, digital-стратегії та інші.

Модератор Євген Шевченко, засновник агенції цифрового маркетингу UAMASTER (м. Київ), порадив записувати не лише основні аспекти доповідей, а відразу формулювати завдання, які варто втілювати в реальність уже з понеділка задля того, щоб отримати не лише знання, а й поштовх для розвитку.

Перший спікер Станіслав Матюшенко, керівник освітнього проекту i-Marketing (м. Київ), розповів про особливості соціальних медіа. Аудиторія Уанету, тобто скільки активних користувачів Інтернету є в Україні, на травень 2018 року складала 21,35 млн користувачів віком від 14 років.

Найпоширенішими соціальними мережами є Facebook, Instagram, і аж 20 млн людей користуються Viber, що охоплює майже всіх українських активних користувачів мережі Інтернет. Спікер наголошує, що соціальні мережі відіграють важливу роль у розвитку бізнесу та наводить приклад, як один запис у Twitter, може попсувати репутацію компанії, вплинути на біржові ринки та акції.

Олена Сергієнко (Head of SMM NGN Agency, м. Київ) розповіла про можливості Instagram для бізнесу, зокрема порадила найперше запитати себе чи є ваша цільова аудиторія взагалі в цій соціальній мережі, якщо є, то треба вирішити, який саме контент треба подавати у своєму профілі.

Ната Зайонц, головний редактор блогу академії інтернет-маркетингу Webpromoexperts (м. Рівне), відразу запитала, хто із присутніх веде блог, наголошує, що це хороша можливість просувати свою компанію. Вона пояснює різницю між контент-маркетингом і рекламою: останню роблять на сформовану підготовлену аудиторію, контент-маркетинг робиться для того, щоб цю аудиторію збільшувати та формулювати.

Директор ADS group Дмитро Суслов (м. Миколаїв) вказав на елементарні дрібниці, які можуть зіпсувати репутацію компанії навіть найкращої якості.

Андрій Чорний (CEO Plerdy, м. Львів) розповів про сайти і їх наповнення, і як невеликі дрібниці можуть вплинути на продажі в інтернет-магазинах. Спікер наводить приклад, як добавивши слово «меню» біля сандвіч-меню, яке зазвичай позначають лише трьома горизонтальними полосками, можна збільшити продажі товару чи послуг на 5 %; як важливо влаштувати фільтр туди, де є великий вибір товару; і що контакти компанії розміщувати треба не завжди.

При створенні сайту треба враховувати і з яких девайсів заходить користувач, адже треба вдосконалювати не лише повну версію, а й мобільну. До нижньої частини екрану догортає лише 24 % користувачів, і це треба враховувати при розташуванні важливих елементів сайту.

Андрій Осіпов, засновник і керівник «Школи веб-аналітики Андрія Осіпова» (м. Київ), є практикуючим аналітиком та блогером, він розповів аудиторії про специфіку Google Analytics, Google DataStudio, online-behavior – сервісів, які допомагають дослідити ефективність маркетингу на вашому сайті.

Олександр Рись (CBDO SendPulse, м. Чернігів) розповів про таку важливу форму поширення інформації, як розсилка. Можна вибрати різні способи розсилки, головне правильно визначити цільову аудиторію. Ефективною розсилкою вважається email, webpush (сповіщення, які спливають у вікні браузера користувача) та месенджери. Найефективнішим в Україні месенджером є Viber.

Про відео-рекламу розповів луцький продюсер/супервайзер SOLLUSION FX Микола Кушнірук.
Відео має відповідати сучасним трендам і має враховувати цільову аудиторію. Микола наводить види найпоширеніших відео-роликів: проблема – рішення, нестандартне рішення, ролик-емоція,ролик-історія, ролик-комедія, графічна візуалізація та ін.
Катерина Маноха (Product Owner at DreamTeam.gg, м. Київ) відкрила очі на швидке потрапляння комп’ютерних ігор, кіберспорту (спортивні змагання з відеоігор) у маси. Зокрема вона оголосила прогноз, згідно з яким до 2025 року трансляції комп’ютерних ігор показуватимуть частіше, ніж трансляції спортивних ігор. Спікерка каже, що геймінг є великим цікавим потенційним ринком, за рік у себе на платформі вони зібрали мільйонну аудиторію.

Андрій Сірук, засновник та директор агентства інтернет-маркетингу ARTEFACT.St у Луцьку, та Євген Шевченко мали завершальні виступи на форумі. Вони розповіли про популярний сервіс Youtube, зокрема про вартість реклами, про важливість емоції у відео та про те, що найважливішу інформацію потрібно розміщувати на початку рекламного ролика.
Євген Шевченко наголосив, що ефективність розміщення реклами на телебаченні падає, тому розміщувати її краще в Інтернеті.
Наприкінці форуму за найкращі фото, які учасники розміщували впродовж дня з хештегами #westmarketingforum2018 та #rabotaua в соцмеражах Instagram та Facebook отримали подарунки. Під час проведення форуму всіх запрошували на кавові перерви та бізнес-ланч. Після традиційної спільної фотографії, для учасників провели екскурсію в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.
Світлана ВОЛОДЬКО

Музей Корсаків презентує останній роман Івана Корсака «За серпанком…»

16 листопада о 17:00 год. Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на презентацію останнього роману Івана Корсака «За серпанком, загадковим серпанком».

В’єтнамська війна (1959–1975) починалася для сучасних українців до болю знайомо. Неоголошені терористичні дії диверсійних загонів комуністичного Північного В’єтнаму проти демократичного Південного. Російський слід і російський стиль загарбницької гібридної війни, яка мала на меті поширення і ліквідацію демократичного ладу. Радянські агенти впливу антивоєнної кампанії хіпі в Америці. Підкуп «совітами» ключових фігур і інформаторів ФБР.

Традиційним був і український слід у цій війні. Певна річ, на боці демократичного табору. І, певна річ, героїчний. Діти вчорашніх комбатантів ніби продовжили справу батьків, знову воюючи з «червоною чумою». Недарма ж одного з пілотів, майора армії США Мирона Дідурика з Тернопілля, американці за хоробрість прозвали «скаженим козаком»… Він загинув від кулі, щойно його гелікоптер торкнувся землі. Не зрадивши козацької честі й ідеалів свободи. Мовби розуміючи, що герої не вмирають…

Останній твір, який встиг написати «український Дюма» Іван Корсак (1946–2017), саме про це.

Учасники заходу: Віктор Вербич, Олеся Ковальчук, Ольга Ляснюк, Ніна Горик, Микола Кучерепа, Віктор Корсак, Галина Яструбецька та інші.
Ведуча: Світлана Крисак.

Адреса: вул. Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті», Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

Вхід: вільний і бажаний!

ІНІЦІАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ