Search
Close this search box.

30 червня 2016 р. Мережа супермаркетів “Наш Край” активно розвиває соціальний проект “Живи відповідально!”

Мережа супермаркетів” Наш Край” продовжує впровадження масштабного соціального проекту під назвою “Живи відповідально!”.

Нещодавно куточки здоров’я з’явилися у магазинах “Наш Край” у містах Хмельницький на вулиці Залізняка, 8/3 та Івано-Франківськ, на вулиці Вовчинецькій, 185.

 

Нагадаємо, що метою проекту є популяризація здорового способу життя, відповідальне та раціональне використання невідновлюваних ресурсів, зниження рівня забрудненості навколишнього середовища, а також ведення соціально-відповідального маркетингу та запровадження комплексу заходів з корпоративної культури.

За словами керівника соціального проекту Вікторії Матвіюк, цим проектом мережа “Наш Край” хоче нагадати громадянам та покупцям про необхідність раціонального ставлення до ресурсів, потребу сортування сміття та важливість слідкування за власним здоров’ям та харчуванням.

У супермаркетах “Наш Край” у  Хмельницькому та Івано-Франківську  вже встановили інформаційні куточки зі скриньками для збору відпрацьованих батарейок та пластикових кришечок. На спеціальних столиках встановлені тонометри для вимірювання тиску, де кожен покупець може самостійно виміряти артеріальний тиск.

 

Відтепер в офісних приміщеннях магазину оптимізоване використання паперу та встановлені смітники для збору макулатури.

Окрім того, для покупців мережі “Наш Край” на постійній основі у магазинах діє акція “Купуй корисне”, в рамках якої при купівлі продуктів,корисних для здоров’я  нараховуються втричі більше балів на бонусну картку.  Корисні до споживання продукти виділені спеціальним зеленим цінником, тож їх легко відшукати на полицях магазину.

Найближчим часом соціальний проект планують впровадити в інших торгових закладах мережі.

23 червня 2016 р. Мережа супермаркетів “Наш Край” впроваджує соціальний проект у Ковелі

Мережа супермаркетів” Наш Край” продовжує впровадження масштабного соціального проекту “Живи відповідально!”.

Зокрема, 22 червня у місті Ковелі відбулась презентація соціального проекту у магазині “Наш Край”, що розташований на вулиці Грушевського, 10.

Метою проекту є популяризація здорового способу життя, відповідальне та раціональне використання невідновлюваних ресурсів, зниження рівня забрудненості навколишнього середовища, а також ведення соціально-відповідального маркетингу та запровадження комплексу заходів з корпоративної культури.

Керівник соціального проекту Вікторія Матвіюк розповіла, що цим проектом мережа “Наш Край” хоче нагадати громадянам та покупцям про необхідність раціонального ставлення до ресурсів, потребу сортування сміття та важливість слідкування за власним здоров’ям та харчуванням.

Супермаркет “Наш Край” у місті Ковелі  став черговим торговим закладом мережі, де впроваджено соціальний проект.

У магазині вже встановили інформаційний куточок зі скриньками для збору відпрацьованих батарейок та пластикових кришечок. На спеціальному столику встановлений тонометр для вимірювання тиску, де кожен покупець може самостійно виміряти артеріальний тиск.

Відтепер в офісних приміщеннях магазину оптимізоване використання паперу та встановлені смітники для збору макулатури.

Окрім того, для покупців мережі “Наш Край” на постійній основі у магазинах діє акція “Купуй корисне”, в рамках якої при купівлі продуктів,корисних для здоров’я  нараховуються втричі більше балів на бонусну картку.  Корисні до споживання продукти виділені спеціальним зеленим цінником, тож їх легко відшукати на полицях магазину.

Найближчим часом соціальний проект планують впровадити в інших торгових закладах мережі.

18 червня 2016 р. “Арт-кафедра” представила графічні імпровізації Анни Шевчук

У рамках нового проекту «Крок на шляху мистецтва» Арт-кафедри у Центрі дозвілля та розвитку «Адреналін Сіty» відкрилася виставка робіт «Графічні імпровізації» другокурсниці Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І. Стравінського юної Анни Шевчук.

Керівник галереї Леся Корсак у вступному слові висловилася про Аню як про 17-річну юнку із надзвичайно гострим розумом і яскравим талантом.

Також розповіла про проект «Крок на шляху мистецтва», який покликаний відкривати нові імена молодих художників, давати платформу юним митцям для висловлення власного бачення мистецтва.

Анна Шевчук розповідає, що кожна картина малювалася окремо як вияв однієї цілісної емоції, а відчуття циклічності виникає через те, що вся експозиція присвячена лимону.

«У цій виставці спільна тема – лимон і емоції навколо нього. Надихнув мене на це один художник, який при першій нашій зустрічі, аби запам’ятатися, подарував мені лимон. Цікаво, що той лимон не зіпсувався, як то зазвичай буває із фруктами, а просто висох», – ділиться мисткиня.

Каже, бажання малювати виникло гостро після перегляду виставки одного знайомого художника. Але графіка прийшла трохи пізніше, коли було багато емоцій, а під рукою – лише папір і маркери. Любить також живопис, але його може «мучити» довго, бо постійно хочеться змінювати тональності, додавати кольорів. А в графіці все строго – як поклав тушшю чи маркером, так і має бути. Її графічні роботи творяться за один раз, не відкладаючи на потім, бо одна картина – одна миттєва емоція.  Можливо, графіка є певним способом концентрації для дівчини, що називає себе холериком.

«Ніколи не знаю, чим завершиться робота, коли її починаю. Куди поведе рука, туди й треба рухатися далі. Працюю завжди без ескізів, щоб образ залишався живим і свіжим», – розповідає Анна.

Авторка вважає, що можна вдосконалювати кожну картину, але, виплеснувши емоції на папір одразу, потім це вже складно і не так цікаво робити. Каже, виставку вдалося організувати за сприяння викладачки Пасюк Софії. Юна художниця несміливо час від часу показувала їй свої роботи, і вона запропонувала дівчині втілити мрію про персональну виставку.

Сама Софія Олегівна відкриває секрет, що праця керівника схожа на професію лікаря – важливо не зашкодити, а допомогти. Не нав’язати свій погляд, свої стандарти, а лише дати уявлення про мистецтво, відчуття стилів, технік тощо. А ще зазначила,  роботи Ані – дуже стильні, що дозволяє їм не губитися в потоці інших.

Стильним виглядало й оформлення експозиції: чорно-біле масивне пластикове обрамлення робіт, які виконані у тих же чорно-білих тонах, створювало відчуття розширення простору і візуальну рухомість чітких ліній.

Мистецтвознавець Зоя Навроцька, що теж взяла участь у відкритті виставки, порадила початківцям багато вчитися, адже те, що талановитий юний митець робить суто інтуїтивно, художник із досвідом застосовує цілеспрямовано, задля досягнення певного впливу на глядача. До того ж, тільки маючи достатню базу знань, можна вберегтися від неусвідомленого копіювання когось із уже відомих митців. А ще, як засторогу тим, хто зупиняється на досягнутому, розповіла біблійну притчу про чоловіка, що закопав, а не примножив свій талант.

Щоб закріпити успіх вдалого дебюту, організатори виставки відкоркували шампанське. Говорили чимало приємного, а головним тостом став афоризм «батька медицини» Гіппократа – «Життя коротке, мистецтво вічне».

«Графічні імпровізації» експонуватимуться в арт-кафе «Стоп-Кадр» протягом двох тижнів. Вхід за емоціями та естетичним задоволенням вільний.

 

Текст : Юлія ФІНКОВСЬКА

6 червня 2016р. Команда VolWest Group вкотре відчула драйв весняного рафтингу

Наприкінці травня 32 працівники VolWest Group та члени їх сімей побували на вже традиційному щорічному весняному рафтингу біля містечка Верховина на Прикарпатті. Протягом двох днів вони відчули на собі неймовірно захоплюючий спуск на рафтах бурхливими потоками гірської річки Чорний Черемош.

Як розповів організатор поїздки, директор департаменту логістики Smart Logistics Ігор Самусь, в змаганні взяли участь 5 рафтів.

“Маршрут цікавий, оскільки на даній ділянці Чорного Черемошу проводиться  чемпіонат України з водного слалому. Протяжність маршруту –  близько 10 кілометрів. Проходив він через 4 фантастичні пороги. Звати їх: Дземброня, Біла кобила, Гучки і Гук. У цих місцях усіх членів екіпажу заливало холодною гірською водою,  хвиля підкидала рафт догори, звідки він шалено падав вниз і накривався наступною хвилею. Загалом, за два дні ми подолали близько 50 км небезпечних маршрутів”, – зазначив Ігор Самусь.

Поки волвестівці боролися з хвилями Черемошу, в наметовому таборі для них готували смачнющу кулешу, шашлик та грибну юшку.

  Рафтингісти ще досі діляться емоційними враженнями від драйвового відпочинку та з нетерпінням чекають наступного року, щоб знову зловити свою хвилю.

ІНІЦІАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ