Search
Close this search box.

«Казимір Малевич та Україна»

24 вересня відбулась культурно-мистецька виставка «Казимір Малевич та Україна», присвячена сторіччю всесвітньо відомої картини «Чорний квадрат». Обговорення відбулось о 17:00 в галереї сучасного мистецтва «Арт-кафедра».

Керуючий партнер «Арт-Кафедри» Леся Корсак познайомила глядачів із спеціальним гостем заходу іспанським художником Карлосом Гарсією Лаосом. Окрім того мистецтвознавець розповіла всім присутнім біографію Казимира Малевича та наголосила, що відомий художник все-таки українець.


«Вся Європа відзначає річницю «Чорного квадрата», ми себе теж вважаємо Європою, тому не оминули святкування. Хочу вас познайомити із нашим спеціальним гостем Карлосом Гарсією Лаосою, який є великим шанувальником Малевича та представляє той же напрям мистецтва у скульптурі», – наголосила Корсак.

Варто зауважити, що Карлос Гарсія Лаоса вже не вперше відвідує Україну. Митець був присутнім на подіях Майдану та представляв свою виставку скульптур «Революція» у Києві.


Про її концепцію він розповів і відвідувачам виставки в «Арт-кафедрі». «Кожна моя скульптура виражає приховану концепцію, я зображаю споріднені душі, красиву жінку, материнський інстинкт, самотність, визначеність, лицемірство через скульптури», – розповів митець. Також він зазначив, що великий вплив на його творчість мали роботи Малевича. Скульптор вловив характер та концепцію художника, але виражає це не на полотні, а в просторі.


Перед презентацією виставки Лаоса провів майстер-клас із студентами, разом із юними художниками вони малювали «лицемірство». «Під час майстер-класу я намагався, щоб учні задумались над концепцією. І їм це вдалося, вони не лише вміють думати, а й мають хорошу техніку», – зауважив скульптор.

Разом із мистецтвознавцем Зоєю Навроцькою Карлос аналізували витвори юних художників.

Джерело: Таблоїд Волині

День відкритих дверей в Бізнес Академії Практичного Менеджменту

День відкритих дверей в оновленій Бізнес Академії Практичного Менеджменту відбувся днями в новому приміщенні на вул. Бойка,1.  Директор РМВА Тетяна Репницька ознайомила присутніх, серед яких, зокрема, були як молоді люди, так і успішні підприємці та досвідчені ТОП-менеджери з програмами  Бізнес-Академії РМВА та акцентувала увагу на програмі StartUP School. Варто зазначити, що StartUP School – це інтенсивна двохмісячна програма навчання та розвитку для старту власного бізнесу.

 

«Стартап — це новостворена компанія, яка знаходиться на стадії розвитку і будує свій бізнес або на основі інноваційних ідей, або на основі сучасних технологій. Стартап належить до будь-якої сфери ринку. Основним ресурсом для створення нового Стартапа – є свіжа новаторська ідея.  Другим фактором успіху цієї ідеї є її ступінь необхідності для споживача – ідея може бути незвичною та новою, але користі буде мінімум. Потужна команда, ідеальне партнерство – це успіх у розробці стратегії, в управлінні та просуванні на різні ринки. Ну і без фінансування  реалізувати Стартап вкрай важко», – зауважила Тетяна Репницька.

Загалом, програма Дня відкритих дверей була насичена та динамічна. Тетяна Репницька також розповіла про історію створення та розвитку Бізнес-академії, яка працює на ринку бізнес-освіти майже 10 років. Присутні ознайомились  і зі структурою програм Бізнес-академії та методиками викладання (онлайн-навчання та аудиторні заняття). Найбільше емоцій викликав ролик про навчання у форматі Екстрім-тренінгу, які тривають безперервно 32 год. та проходять за межами міста.

Наприкінці зустрічі присутні взяли участь у майстер-класі від бізнес-тренера  РМВА – викладача-практика, успішного бізнесмена із величезним досвідом Олега Рабочаускаса про розвиток особистості та самореалізацію.

 

 

ІНІЦІАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ